PITy 2017 program

epity1

PIT 37 druk możesz wysłać przez Internet,

wszystkie formularze PIT 2017 są w programie do pitów

 

Pobierz program do pitów!

 

Coroczny obowiązek wypełniana PIT 37 druk niewielu osobom kojarzy się z czymś miłym i przyjemnym. Większość z nas traktuje to jako przymus, nad którym trzeba się pomęczyć, stracić trochę nerwów i cierpliwości. Nie można sobie jednak tego odpuścić, ponieważ formularz PIT 37 musi złożyć każdy podatnik, który w danym roku podatkowym uzyskiwał jakikolwiek przychody, bądź też poniósł stratę.

 

Druk PIT 37 dotyczy większości obywateli, dlatego właśnie został skonstruowany tak, by mieć charakter uniwersalny i powszechny. Dzięki takim rozwiązaniom może po niego sięgnąć i emeryt i student wykonujący pracę w ramach umowy o dzieło. Najczęściej wypełniane przez polskich obywateli formularze PIT 37 zawierają niezbędne informacje o podatnika, takie jak numer NIP, PESEL, a także dane adresowe i imienne. Najważniejszą część w formularzy stanowią oczywiście dane dotyczące naszych dochodów, za pomocą których dokonujemy niezbędnych obliczeń naszego opodatkowania.

 

Wiemy już o tym, że najlepszym rozwiązaniem i metodą, dzięki której szybko i bezbłędnie wypełnimy nasz formularz podatkowy jest zastosowanie programu pit. To właśnie za jego sprawą mamy możliwość bieżącej modyfikacji naszych druków, zapisywania w nim zmian, a także drukowania. W programie bowiem występuje opcja, dzięki której mamy możliwość zapisania naszego formularza w formacie PIT 37 pdf. Każdy kto na co dzień użytkuje komputer doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo przydatny jest format PDF. Można za jego sprawą czytelnie drukować formularze, bez obawy, że nasze tekst czy dane „rozjadą” się na różne strony. Poza tym PIT 37 do druku przygotowany w tym właśnie formacie można bez obaw przesyłać między komputerami czy też wysłać sobie na swoją pocztę internetową, dzięki czemu można mieć dostęp do PITu w każdym miejscu, gdzie tylko występuje podłączenie do sieci internetowej.

 

Do tej pory pit 37 druk był przede wszystkim wypełniany za pomocą programu. Jednak teraz występuje w nim dodatkowa, niezwykle użyteczna funkcja, jaką jest możliwość wysłania druku formularz pit 37 za pośrednictwem Internetu. Nie trzeba długo liczyć, by spostrzec, że takie rozwiązanie to przede wszystkim ogromna oszczędność nie tylko naszego czasu, ale także pieniędzy, ponieważ wszystko odbywa się całkowicie za darmo. Druk pit37 wysyłany przez sieć dociera do wskazanego przez nas urzędu skarbowego w czasie rzeczywistym, możemy więc wysłać go nawet w ostatnim dniu przysługującego nam terminu. Wiadomo, że urzędy skarbowe są w nocy zamknięte, stosując więc program możemy wysłać formularze pit 37 nawet w środku nocy.

 

Bardzo istotną opcją przy wysyłaniu pit 37 pdf przez Internet jest to, że otrzymujemy Urzędowe Potwierdzenie Odbioru (UPO). Takie potwierdzenie stanowi najbardziej rzetelne i wiarygodne potwierdzenie, które stanowczo nas informuje o tym, że nasz formularz dotarł i znajduje się już w odpowiedniej bazie wśród innych druków podatkowych.

 

Jeśli do tej pory nie wysyłaliśmy naszego pit37 do druku za pośrednictwem sieci internetowej, powinniśmy uczynić to w tym roku, by na własne oczy przekonać się, jak bardzo pomocne jest to narzędzie i jak wiele czasu oraz nerwów możemy sobie oszczędzić, śląc nasz pit 37 druk przez Internet, za pomocą programu pity. Program posiada szczegółową instrukcję dlatego nie będziemy mieli żadnych problemów, nawet jeśli korzystamy z niego po raz pierwszy i jesteśmy laikami komputerowymi.